NË MESIN E NJË PËRRALLE/ Elita Rudi i mahnit të gjithë me FOTOT e fundit në llogarinë e saj – AlpeGossip
NË MESIN E NJË PËRRALLE/ Elita Rudi i mahnit të gjithë me FOTOT e fundit në llogarinë e saj

NË MESIN E NJË PËRRALLE/ Elita Rudi i mahnit të gjithë me FOTOT e fundit në llogarinë e saj

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është shfaqur mjaft ndryshe në fotot e fundit të publikuara në ‘Instagram’. Bukuroshja ka zgjedhur një veshje në ngjyrë të bardhë dhe bezhë, me të cilat ka pozuar në natyrë mes luleve të shumta.

Me trëndafilin e vendosur anash flokëve, Rudi ka vjedhur vëmendjen e të gjithë ndjekësve që kanë lënë një sërë komentesh tek postimet e moderatores.
Me siguri Elita do të ndajë të tjera poza nga ky set fotografik në natyrë, i cili pritet të jetë një trend për vitin 2020.