U ACARUA NGA VEPRIMI I TIJ/ Jonida Vokshi kap burrin me shpulla në mes të rrugës (VIDEO) – AlpeGossip
U ACARUA NGA VEPRIMI I TIJ/ Jonida Vokshi kap burrin me shpulla në mes të rrugës (VIDEO)

U ACARUA NGA VEPRIMI I TIJ/ Jonida Vokshi kap burrin me shpulla në mes të rrugës (VIDEO)

Çifti shumë i dashur për publikun, aktorja Jonida Vokshi dhe producenti Besnik Krapi, me datë 14 Shtator kurorëzuan dashurinë e tyre disavjeçare me martesë. Që pas martesës së tyre, dyshja kanë ndarë vazhdimisht momente të ndryshme me njëri-tjetrin në rrjete sociale, ashtu siç kanë bërë dhe sot.

Të gjithë e kemi bezdi kur dikush pranë nesh përtypet me gojë të hapur, njëjtë sit ë gjithë edhe Jonida. Besniku ka publikuar në profilin e tij të Instagramit një video ku shihet së bashku me Jonidën në makinë. Ndërkohë që nget makinën, ai përtypet me gojë të hapur dhe kjo e ka acaruar shumë aktoren.

Ajo e kap në shpulla Besnikun i cili ia plas të qeshurës duke i kërkuar të ndalojë. “Ça ta bën goja, s’ta bën kush!”, ka shkruar producenti krahas videos së publikuar në Instagram.

View this post on Instagram

Ça ta bon goja, s’ta bon kush! 😂😂😂

A post shared by besnik krapi (@besnikkrapi) on