GJESTI I VEÇANTË NË “PËR’PUTHEN”/ Mos vallë Hyseni i dhuroi Nikut makinën e Alvisës? Ja DETAJI – AlpeGossip
GJESTI I VEÇANTË NË “PËR’PUTHEN”/ Mos vallë Hyseni i dhuroi Nikut makinën e Alvisës? Ja DETAJI

GJESTI I VEÇANTË NË “PËR’PUTHEN”/ Mos vallë Hyseni i dhuroi Nikut makinën e Alvisës? Ja DETAJI

Gjesti human i Hysenit i surprizoi të gjithë në “Për’puthen” teksa i dhuroi njërën prej makinave të tij, Nikut.

Kjo dhuratë erdhi pasi ai dëgjoi historinë e trishtë të jetës së tij, që për shkak të një aksidenti ka humbur njërën këmbë.

Ndërkohë, rrjeti po zien nga thashethemet se në fakt kjo makinë dikur ishte e Alvisës.

Në “TikTok” po qarkullojnë disa imazhe ku shihet se makinën e kuqe me të njëjtën targë e ka përdorur më herët Alvisa në kohën kur ishin çift, madje ka realizuar dhe një reklamë me të.

Videoja shtoi dyshimet e ndjekësve se dyshja janë akoma bashkë, një gjë e tillë po përflitet në masë të gjërë nga publiku.

Ndërkohë, konkurrenti tha në “Prime” se ky gjest i ka ardhur natyrshëm pasi ka dëgjuar historinë e trishtë të Nikut.

 

VIDEO