“MBRETËRESHA IME…”/ Fifi poston FOTON e mamasë së saj. Mendoni se ngjajnë? – AlpeGossip
“MBRETËRESHA IME…”/ Fifi poston FOTON e mamasë së saj. Mendoni se ngjajnë?

“MBRETËRESHA IME…”/ Fifi poston FOTON e mamasë së saj. Mendoni se ngjajnë?

Filloreta Raçi ose Fifi siçe njohim me emrin e saj muzikor, tashmë është kthyer në një nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Kohët e fundit këngëtarja ka humbur peshë në mënyrë drastike dhe ka marrë një pamje krejt tjetër.

View this post on Instagram

The eyes !! @henrigjata_mua 💫❣️

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

Fifi ka postuar një foto në InstaStoryn e saj ku na prezanton me mamanë e saj. “Mbretëresha ime👸❤”: shkruan ajo.

Mund të themi që këngëtarja i ngjan, por ndoshta anon pak më shumë nga i ati. Si mendoni ju? AlpeGossip