ELVANA GJATA DHE TAYAN BËJNË “XING” ME BIKINI/ Këngëtaret zgjedhin modelin e kushtueshëm nga “Chanel” (FOTO) – AlpeGossip
ELVANA GJATA DHE TAYAN BËJNË “XING” ME BIKINI/ Këngëtaret zgjedhin modelin e kushtueshëm nga “Chanel” (FOTO)

ELVANA GJATA DHE TAYAN BËJNË “XING” ME BIKINI/ Këngëtaret zgjedhin modelin e kushtueshëm nga “Chanel” (FOTO)

Dy këngëtaret e njohura, Elvana Gjata dhe Tayna duket se kanë bërë ‘xing’ në fotot e fundit që kanë publikuar në llogarinë e tyre.

Reperja kosovare ndau disa foto me rrobabanje ku tregonte se ndodhej në Los Angeles, ku vëmendjen e morën edhe format fizike të saj. Edhe Gjata ndau disa momente pranë detit, e qeshur dhe mjaft natyrale me bikinit të cilat janë të fimrës “Chanel”.

Të dyja vajzat kanë zgjedhur të njëjtin model, i cili kushton 708 euro. Kjo nuk është hera e parë që personazhe të ndryshëm të njohur zgjedhin të njëjtat veshje për ‘look-un’ e tyre.

View this post on Instagram

queen tings.

A post shared by Tayna (@tayna) on

View this post on Instagram

@jlconsultingalbania

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on