Planet për martesë dhe fëmijët…Eva Murati bën deklaratën befauese: Nuk do të… – AlpeGossip
Planet për martesë dhe fëmijët…Eva Murati bën deklaratën befauese: Nuk do të…

Planet për martesë dhe fëmijët…Eva Murati bën deklaratën befauese: Nuk do të…

Ajo është një nga moderatoret shqiptare më të dashura, por që ndër të tjera ka eksperimentuar dhe në fusha të tjera.
Eva Muratin e kemi parë në studit sportive si dhe në shesh xhirime filmash. E ftuar në studion e Pasdites në Top Channel, bukuroshja shqiptare ka folur ndër të tjera dhe për studimet e saj në juridik.

Një aspekt ku ajo përflitet pafund është dhe lidhja me djalin e ish deputetes demokrate, Jozefina Topalli.

Eva ka pohuar se martesa është në planet e saj të largëta, pasi tashmë është vetëm 22 vjeç. Edhe pse ka një lidhej të gjatë dashurie ajo preferon ti japë akoma hapësirë vetes dhe raportit të saj me Geanrin.

Ndërsa fëmijët ajo i ka në plan por pas dasmës.