Akullore në të pasme dhe kafshime gjoksi në mes të rrugës, “harbohet” çifti i njohur – AlpeGossip
Akullore në të pasme dhe kafshime gjoksi në mes të rrugës, “harbohet” çifti i njohur

Akullore në të pasme dhe kafshime gjoksi në mes të rrugës, “harbohet” çifti i njohur

Modeli irlandez, Jeremy McConnell, u pa në Mançester të mërkurën, duke vënë në pozita jashtëzakonisht jo komode modelen magjepsëse Charlotte Huntley.
27-vjeçari u lirua nga burgu në dhjetor pasi qëndroi në qeli për disa kohë, sepse sulmoi ish të dashurën Stephanie Davis.

Që prej lirimit nga burgu, ai ka rifilluar jetën e tij normale.

Modeli irlandez u pa shumë i dashur me Charlotte Huntley, e madje në një prej fotove të shkrepura nga paparacët e Daily Mail i kafshon gjoksin në publik të dashurës së tij.