GJATË JAVËS SË MODËS NË NEW YORK/ Kjo ishte çanta që “rrëmbeu” vëmendjen e çdo fotografi – AlpeGossip
GJATË JAVËS SË MODËS NË NEW YORK/ Kjo ishte çanta që “rrëmbeu” vëmendjen e çdo fotografi

GJATË JAVËS SË MODËS NË NEW YORK/ Kjo ishte çanta që “rrëmbeu” vëmendjen e çdo fotografi

Java e modës në New York sapo ka përfunduar dhe gjatë 7 ditëve janë disa trende të cilat mbizotëruan gjatë sfilatave.

Ajo çka tërhoqi një vëmendje më të madhe ishte një çantë e cila kushtone 45 dollarë dhe që ishte pothuajse në çdo foto të shkrepur nga fotografët e stilit të rrugës.

Bëhet fjalë për një çantë ngjyrë jshile, si të stikave të pishës dhe që përdoret nga të gjithë për ti dhënë ngjyrë veshjeve të mbizotëruara nga e bardha.

Mesa duket çanta e ngjyra e saj të kombinuara së bashku do të jenë trendi i këtij sezoni: