TRENDET E VJESHTËS 2019/ Këto janë modelet “e çmendura” të flokëve nga java e modës (FOTO) – AlpeGossip
TRENDET E VJESHTËS 2019/ Këto janë modelet “e çmendura” të flokëve nga java e modës (FOTO)

TRENDET E VJESHTËS 2019/ Këto janë modelet “e çmendura” të flokëve nga java e modës (FOTO)

Në javën e modës së “New York” janë paraqitur koleksionet e reja për vitin 2019. Një detaj tepër i rëndësishëm për femrën janë edhe modelet e flokëve që do na duhen në muajt e ardhshme.

Ashtu sikur edhe në veshjet  ne patëm një rikthim të viteve 90  do jetë pikërisht e njëjta gjëdhe për modelet e flokëve.

Nëse doni të jeni sa  më stylish mund ti hidhni një sy revistave të vjetrave nëpër “media onile” por ndërkoh mund të shihni modelet më të bukura nga java e modës së në “New York”. Stilistët e njohur  kanë sjellë një pamje sa më të thjesht deri tek ato esatravagante dhe të guximshme.