Eni Koçi tregon si arriti trupin perfekt: Vetëm këto 3 gjëra kini parasysh (FOTO) – AlpeGossip
Eni Koçi tregon si arriti trupin perfekt: Vetëm këto 3 gjëra kini parasysh (FOTO)

Eni Koçi tregon si arriti trupin perfekt: Vetëm këto 3 gjëra kini parasysh (FOTO)

Ndërsa temperaturat ulen, të gjithë po i kushtojnë më shumë rëndësi fizikut të tyre. Femrat e njohura të ekranit shqiptar kanë nisur stërvitje intensive në palestër dhe Eni Koçi është një prej tyre.

Ajo duket se e ka arritur qëllimit brenda një muaji, madje në një mënyrë shumë të lehtë.

Ditën e sotme ajo postoi një fotografi në ‘InstaStory’, ku shkuan:

“-4 kilogramë në mënyrë shumë të shëndetshme për një muaj, stërvitje dhe ushqim të kontrolluar”.

Nëse dëshironi që të largoni kilet e tepërta, duhet të ndiqni këto këshilla.