BLEN MAKINËN MIJRA EUROSHE/ Reperi shqiptar realizon ëndrrën (FOTO) - AlpeGossip
BLEN MAKINËN MIJRA EUROSHE/ Reperi shqiptar realizon ëndrrën (FOTO)

BLEN MAKINËN MIJRA EUROSHE/ Reperi shqiptar realizon ëndrrën (FOTO)

Reperi Buta ia ka dalë që të blejë një automjet të shtrenjtë me paratë e fituara nga muzika.

Ai thoshte në këngët e tij se do të blejë Benzin e zi, dhe e realizoi këtë ëndërr, por me një ndryshim të vogël.

Buta ka blerë një makinë të tipit ‘Mercedes C Class Coupe’ që kushton plot 38 mijë euro.

Lajmin e bukur e ka zbuluar me anë të një shkrimi në Instagram, ku shkruajti: “Ju kam thon që e blej benzin.”