RONELA NË AMERIKË/ Young Zerka kapet mat me një bjonde në Shqipëri (FOTO) – AlpeGossip
RONELA NË AMERIKË/ Young Zerka kapet mat me një bjonde në Shqipëri (FOTO)

RONELA NË AMERIKË/ Young Zerka kapet mat me një bjonde në Shqipëri (FOTO)

Teksa këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati prej disa ditësh ndodhet në SHBA në shoqërinë e miqve të ngushtë, Young Zerka i cili ndodhet në Shqipëri është kapur mat me një bjonde.

 

“Lajmi.net” e ka fotografuar Zerkën në një pishinë me një vajzë teksa bisedonin e shijonin pamjen.

“Lajmi.net bën të ditur se Zerka me vajzën në fjalë është takuar në jug të Shqipërisë.

 

Këto foto lënë të dyshohet se Ronela dhe Zerka i kanë dhënë fund lidhjes dhe artisti tani ka nisur një marrëdhënie të re. Na mbetet të presim reagimin e Ronelës.