”DURRSI DIGJET K*RVA KRIFET”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”DURRSI DIGJET K*RVA KRIFET”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

”DURRSI DIGJET K*RVA KRIFET”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Oriola Marashi ka postuar një foto tepër seksi ku duket shumë provokuese.Teksa pjesa më e madhe e komentuesëve janë përqëndruar tek pamja e modeles, një ndjekës e ka patur akoma mendjen tek tërmeti.

Olta Gxhari ka ndarë me ne një foto ku po pozon me bikini të bardha dhe duket në formë më të mirë se kurrë. Shumë fansa janë mahnitur nga pamja e saj ndërsa njëri ka patur mendjen ti japë një këshillë.

Kejvina Kthella ka postuar një foto ku duket gjysëm e shtrirë në divan dhe po pozon në një mënyrë tepër seksi. Disa ndjekës mund ta kenë pëlqyer por njëra ka patur dyshimet e veta… /AlpeGossip.al