I ”FIKSUAR” PAS LUANËS/ Deputeti shqiptar nuk i kursen fjalët… (FOTO) – AlpeGossip
I ”FIKSUAR” PAS LUANËS/ Deputeti shqiptar nuk i kursen fjalët… (FOTO)

I ”FIKSUAR” PAS LUANËS/ Deputeti shqiptar nuk i kursen fjalët… (FOTO)

Deputeti shqiptar nga Kosova, Milaim Zeka e ka shprehur gjithnjë simpatinë që ka për moderatoren dhe këngëtaren Luana Vjollca. Më në fund Milaimi e ka takuar Luanën dhe ka shprehur fjalët më të mira për të.

Ai ka postuar një foto krah moderatores dhe shkruan se ajo është edhe e mençur, edhe e bukur.

“Vetëm Zoti ka ditë me falë kaq të mençme dhe të bukur”, ka shkruar Zeka.

Pak muaj më parë i ftuar në “Mirage”, deputeti u shpreh: Luana Vjollca për mua është një yll, është njeri super pozitiv dhe rrallë gjen kombinim aq të mirë që të jesh edhe e bukur, edhe e mençur. Gjithçka e ka perfekte. Zoti e ka vizatuar avash avash Luanën.