JA TUND TË PASMET PARA FYTYRËS/ Dhurata Dora e bën fansin “të flasë me veten” (FOTO) – AlpeGossip
JA TUND TË PASMET PARA FYTYRËS/ Dhurata Dora e bën fansin “të flasë me veten” (FOTO)

JA TUND TË PASMET PARA FYTYRËS/ Dhurata Dora e bën fansin “të flasë me veten” (FOTO)

Dhurata Dora është një prej këngëtareve më të njohura në Shqipëri, emrin e së cilës mbajnë disa prej hiteve më të famshme. Shumë e ndjekur jo vetëm në rrjetin social Instagram, ku ka mbledhur një numër të madh fansash, por Dhurata mbledh edhe një turmë të madhe nëpër koncertet e saj.

 

Së fundmi, ajo e ka djegur skenën me performancën e nxehtë, ku ka dridhur të pasmet përballë fytyrës së një fansi.

Ajo e ka çmendur djalin, saqë në një moment në video shihet se ai vë duart mbi kokë dhe nuk di çfarë të bëjë.