ZYRTARISHT/ Këto janë sandalet e preferuara të verës për familjen mbretërore – AlpeGossip
ZYRTARISHT/ Këto janë sandalet e preferuara të verës për familjen mbretërore

ZYRTARISHT/ Këto janë sandalet e preferuara të verës për familjen mbretërore

Me temperaturat në rritje, vera ndjehet gjithnjë e më pranë e kjo mund t ënënkuptojë vetëm një gjë: ardhjen e sezonit të sandaleve.

Ndërkohë që ka shumë modele sandalesh në qarkullim, në i kemi hedhur një sy atyre që janë të preferuarat e vajzave në familjen mbretërore angleze, që janë klasike dhe që ikonë e sandaleve verore. Kate Middleton e Meghan Markle vështirë të heqin dorë nga sandalet ‘esppadrilles’, të njohura për rrënjët e tyre spanjolle mos u befasoni kur të shihni se në rastet formale janë shumë herë në këmbët e dukeshave apo zonjave të mbretërisë.