U BË PJESË E “BIG BROTHER VIP”/ Meridiani e nis ditën me ankesa: Do pi duhan në mes të shtëpisë nëse… – AlpeGossip
U BË PJESË E “BIG BROTHER VIP”/ Meridiani e nis ditën me ankesa: Do pi duhan në mes të shtëpisë nëse…

U BË PJESË E “BIG BROTHER VIP”/ Meridiani e nis ditën me ankesa: Do pi duhan në mes të shtëpisë nëse…

Zhurma e banorëve të tjerë ka bërë që mëngjesin e sotëm, Meridiani ta nisë me ankesa. Ai i është shprehur Ilirit dhe Sabianit se nëse e pengojnë sërish të flejë gjumë, do të pijë duhan në dhomën e qëndrimit, në mënyrë që prej tij të dënohen të gjithë.

Iliri nuk ka rënë dakord me këtë pjesë, pasi sipas tij mes banorëve ka nga ata që nuk i thyejnë rregullat dhe janë të respektueshëm, e s’mund t’i fusë të gjithë në një kazan.

Ndërsa Meridiani ka insistuar se do bëjë veprime që të dënohen të gjithë./