NUK FLASIN PREJ DY VITESH/ Ja cila është arsyeja e sherrit mes Jasminës dhe Olës – AlpeGossip
NUK FLASIN PREJ DY VITESH/ Ja cila është arsyeja e sherrit mes Jasminës dhe Olës

NUK FLASIN PREJ DY VITESH/ Ja cila është arsyeja e sherrit mes Jasminës dhe Olës

Konkurrentja më e re në ”Për’puthen”, Gladiola Zeneleaj fitoi menjëherë vëmendjen e të gjithëve sapo hyri në program.

Ajo tha se nga ekrani ka krijuar simpati për Geljanin, Andin dhe Muartin, ndërkohë që këta dy të fundit nuk ishin të pranishëm në studio. Sapo shprehu pëlqimet e saj nuk munguan thumbat nga Jasmina, e cila u shpreh se vajza e re e ka të kotë luftën me Andin, sepse ai është i saj.

Më pas Gladiola zbuloi se thumbat me Jasminën nuk vijnë nga hiçi, sepse më parë ato kanë qenë shoqe me njëra-tjetrën, por prej 2 vitesh nuk flasin më.

“Kam 2 vjet që më ka besuar Zoti ta kem larg, por na bashkoi programi”, tha Jasmina për Gladiolën.

Puntatën e transmetuar ditën e sotme vajzat kanë sqaruar se përse kanë dy vite që nuk flasin me njëra-tjetrën.

Ola: Njerëzit duan të dinë se përse jemi zënë ne të dyja.

Jasmina: Pakënaqësi në shoqëri.

Ola: Ndoshta ka ndikuar toksillëku jot?

Jasmina: Po ashtu jam.

Ola: Unë e pranoj se kush je, nuk besoj që të ka ngelur qejfi.

Jasmina: Marrëdhënia jonë është ndërprerë në udhëtimin në Maltë, pas dy ditësh se një ditë ishte udhëtimi, pas dy ditësh kemi folur ne. Mënyra se si fole ti, në mënyrë arrogante, pastaj ngacmimet pasi jemi zënë.

Jasmina: Ne kemi shoqëri të përbashkët.

Ola: Është aftësi e imja që e mbajta atë shoqëri.

Jasmina: Në kurrizin tim?

Ola: Nuk kam dashur të të bëj keq as me ato që kam bërë, i kam bërë, por jo me të keq, e kam bërë që të të acaroj pak por jo për të të lënduar por thjesht kam dashur të të ngacmoj.

Jasmina: Po hyrja jote këtu?

Ola: S’ka të bëjë fare ta thash edhe ditën e parë.

Jasmina: Se ç’më pickon diçka.

Jasmina: Deri para videove nuk kemi folur, ne kemi mbi 2 vite që s’kemi folur bashkë.

Ola: Unë nuk kam ndonjë hatërmbetje aq të madhe që ta zgjas muhabetin deri këtu.

Jasmina: Ajo kishte tjetër mënyrë komunikimi, çohej në orën 8 të mëngjesit e më thoshte hajde, kur unë doja të flija.

Ola: Po kur ti pije cigare kur unë isha në gjumë se bëra aq tragjike.

Kujtojmë se para pak ditësh u tha se vajzat jetonin në të njëjtën shtëpi pasi u bënë virale disa pamje ku vajzat dilnin nga hyrja e pallatit ku jetojnë për të marrë një porosi, në një interval kohor të shkurtër nga njëra-tjetra.

Por këto aludime janë hedhur poshtë nga ato, të cilat i kanë mohuar këto zëra.