“NUK JU DO ASKUSH…”/ Tea zbulon bisedën me të atin dhe ja i është mardhënia mes tyre – AlpeGossip
“NUK JU DO ASKUSH…”/ Tea zbulon bisedën me të atin dhe ja i është mardhënia mes tyre

“NUK JU DO ASKUSH…”/ Tea zbulon bisedën me të atin dhe ja i është mardhënia mes tyre

Tea Trifoni është kthyer në një prej emrave më të përfolur në mediat rozë që prej hyrjes së saj në “Për’puthen” dhe për të vazhduar më tej me raportin e saj me Andin dhe Beartin.

Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale, ku ndan me fansat mjaft detaje nga jeta personale. Së fundmi, Tea ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit, të cilëve u ka ngritur një pyetje:

“Nëse do të jeni në një dhomë me të gjithë njerëzit që keni njohur në jetë, cilin person do të zgjidhnit?”, ishte pyetja që ajo u drejtoi ndjekësve.

“Faleminderit që më bëre të kuptoj se familja është gjëja më e rëndësishme në të gjithë jetën”, i ka shkruar ndjekësi/ja.

Krahas këtij mesazhi, Tea ka publikuar një pjesë të bisedës me babain e saj në “Whatsapp”.

“Tea nuk ju do asnjë më shumë se babi e mami”, i ka shkruar i ati duke i shprehur gjithë dashurisë.

Gjatë këtyre ditëve në rrjete sociale dhe media qarkulloi me shpejtësi një video, në të cilën Tea shfaqej duke shkëmbyer puthje në cep të buzës me një djalë. Këtë të fundit fillimisht ajo e prezantoi si shokun e saj, por më pas kjo puthje i habiti të gjithë dhe i bën ndjekësit të dyshonin se ata të dy kishin nisur një lidhje. Për më tepër dyshimet u shtuan pasi Tea vendosi ta fshinte këtë video nga llogaria e saj.