DITËLINDJA E PARË E HAILEY SI E MARTUAR/ Ja çfarë surprize ka rezervuar Justin për modelen (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJA E PARË E HAILEY SI E MARTUAR/ Ja çfarë surprize ka rezervuar Justin për modelen (FOTO)

DITËLINDJA E PARË E HAILEY SI E MARTUAR/ Ja çfarë surprize ka rezervuar Justin për modelen (FOTO)

Ditën e sotme Hailey Baldwin feston 22-vjetorin e lindjes. Sigurisht që ky vit për të është shumë i veçantë, sepse Hailey feston për herë të parë si e martuar përkrah partnerit të saj, Justin Bieber. Këngëtari e ka treguar shpesh se është shumë i dashuruar me Hailey-n dhe këtë do t’ja tregojë me prova edhe për ditën e saj të lindjes.

Një burim i afërt i Justin ka treguar se ai ka vendosur ta surprizojë të dashurën e tij me disa dhurata. “Ditëlindja e Hailey përkon me festën e ditës së falënderimeve në Amerikë, kështu ata do të festojnë me familjen e modeles dhe më pas do të nisen të dy së bashku për një udhëtim romantik”, – ka thënë ky burim për ‘Hollywood Life’. Justin i ka treguar gjithmonë Hailey-t se ajo është shumë e rëndësishme për të, por këtë herë do të përfitojë nga kjo ditë e veçantë për t’i shprehur gjithë dashurinë.