KUSHTON SA NJË MAKINË/ Ja çmimi marramendës i orës së Getoar Selimit (FOTO) – AlpeGossip
KUSHTON SA NJË MAKINË/ Ja çmimi marramendës i orës së Getoar Selimit (FOTO)

KUSHTON SA NJË MAKINË/ Ja çmimi marramendës i orës së Getoar Selimit (FOTO)

Getoar Selimi është një ndër reperët më të mirë të showbizit shqiptar,i cili përflitet gjithmonë për jetën e tij luksoze.

Reperi është shumë akitv në rrjetet sociale ku edhe komentohet shpesh  për veshjet e shtrenjta dhe udhëtimet.

Së fundmi ai ka publikuar  një fotografi gjatë qëndrimit në Los Angeles. Getoari mbante në duar një orë e cila kapte shifrën prej afro 11 mijë eurove.

Në faqen “whattheyvearin”, është publikuar çmimi i orës së markës “Hubolt”, që ishte 10.975 euro.