“KA LUAJTUR PISËT”/ Einxhel dhe Beniada flasin për Ilirin: Është torturuar, po lufton… (VIDEO) – AlpeGossip
“KA LUAJTUR PISËT”/ Einxhel dhe Beniada flasin për Ilirin: Është torturuar, po lufton… (VIDEO)

“KA LUAJTUR PISËT”/ Einxhel dhe Beniada flasin për Ilirin: Është torturuar, po lufton… (VIDEO)

Beniada dhe Einxhel kanë krijuar një raport shumë të mirë dhe tv ngushtë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Ato qëndrojnë shumë me njëra-tjetrën dhe komunikojnë për çdo gjë.

Mbrëmjen e djeshme pas përfundimit të spektaklit, teksa ndodheshin në dhomën e surprizave dy vajzat kanë folur se kush mund të arrijë në finale. Modelja shprehet se nuk i intereson se kush do të jetë në finale, por shikon vetëm veten e saj

Biseda mes vajzave:

Beniada: Nuk e di kush do jetë në finale dhe as nuk më intereson kush do jetë, unë shikoj veten time

Einxhel: Nuk po them se unë e di, por shikoj se ai djali…

Beniada: Mendon se mund të arrijë në finale se e vlerëson si njeri, ok

Einxhel: Kjo do të thotë se nuk e mendoj Ilirin. Iliri në mënyrën e vet, nëse unë do e kisha parë në një këndvështrim tjetër, edhe ai mbase e meriton. Iliri ka luajtur pisët. Ka luajtur, është torturuar se unë prapë më vjen keq se është torturuar me gjithë situatat bam, bam, bam javë pas jave. Por i ka kërkuar vetë, nuk është se ka shkuar njeri t’ia bëjë.

Beniada: Edhe unë e kam parë shumë të torturuar Ilirin

Einxhel: Po, por i ka kërkuar vetë si gjëra. Unë nuk është se i vajta, mu më erdhi. Me mua e krijoi ai situatën, nuk e krijova unë.

Beniada: Iliri po lufton, e ka shumë të vështirë këtu brenda. Duket se i peshon kjo situatë, se i mungon familja, i mungon goca.

Einxhel: E kam parë në shumë situata si të dorëzuar.