Pas fejesës madhështore, Jon Gjebrea dhe Merlin me pushime në Miami (FOTO) – AlpeGossip
Pas fejesës madhështore, Jon Gjebrea dhe Merlin me pushime në Miami (FOTO)

Pas fejesës madhështore, Jon Gjebrea dhe Merlin me pushime në Miami (FOTO)

Fejesa e Jon Gjebresë dhe Merlin Haxhiymerit ishte një nga lajmet me të diskutuara në media.

Pas fejesës çifti u nis për të bashkëjetuar në Amerikë. Nga atje ata duken mjaft të lumtur e të dashuruar.

Madje Joni dhe Merlini udhëtojnë shpesh nëpër vende të ndryshme.

Pas Disnayland ata duket se kanë bërë udhëtimin e rradhës. Destinacioni i tyre ka qënë në Miami.

Ata duket se po e shijojnë pa fund plazhin e saj.