DIKUR ISHTE KRENAR PËR ENCËN/ Noizy “thumbon keq” këngëtaren me këtë foto – AlpeGossip
DIKUR ISHTE KRENAR PËR ENCËN/ Noizy “thumbon keq” këngëtaren me këtë foto

DIKUR ISHTE KRENAR PËR ENCËN/ Noizy “thumbon keq” këngëtaren me këtë foto

Historia mes Noizy-t dhe Encës, do të jetë përgjithnjë një telenovelë që nuk ka fund!

Dikur ata ishin “Kind and Queen” të grupit OTR, mirëpo tashmë janë dy këngëtarë të suksesshëm që kanë vazhduar karrierën të ndarë dhe ndonjëherë i bëjnë “diss” njëri-tjetrit me këngë apo postime të ndryshme.

Noizy ndodhet në Europë për koncerte të ndryshme dhe ditën e sotme ka vizituar studiot e kompanisë prestigjioze muzikore “Universal Music”.

fant.png

Nuk e dimë nëse po përgatit një projekt të madh, por shkroi “Ahaaa” si përshkrim dhe kujtojmë që edhe Enca u bë pjesë e kësaj kompanie para Noizyt. Madje ne kemi edhe foton kur reperi e uronte për këtë arritje të madhe të saj dhe të grupit.