I DOLI GJOKSI SHESHIT/ Zaimina Vasjari “çmend rrjetin” me fotot seksi nga ditëlindja – AlpeGossip
I DOLI GJOKSI SHESHIT/ Zaimina Vasjari “çmend rrjetin” me fotot seksi nga ditëlindja

I DOLI GJOKSI SHESHIT/ Zaimina Vasjari “çmend rrjetin” me fotot seksi nga ditëlindja

Zaimina Vasjari është një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar. Në janar ajo u bë për herë të parë nënë dhe më pas zgjodhi të largohej nga muzika por jo nga ekrani.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja. Ditën e djeshme  Zaimina  ka fetuar 32 vjetorin e  lindjes dhe para disa minutash ka publikuar disa foto  nga festa.

Ajo shihet e veshur seksi me  një “jumpsuit” dhe e kombinuar “mathcy -matchy” me të bijën. Mirëpo në një foto pa dashje bukuroshes i është zbërthyer “jumpsut-i” më shumë seç duhej duke i dalë kështu pak gjoksi.

Epo edhe këtë herë Zaimina nuk na zhgënjeu me pamjen e saj super seksi.