NGA LORI HOXHA TEK KIDA/ E kthyer në veshjen më “in” kanatjera që bëri “XING” vajzat e showbizzit (FOTOT) – AlpeGossip
NGA LORI HOXHA TEK KIDA/ E kthyer në veshjen më “in” kanatjera që bëri “XING” vajzat e showbizzit (FOTOT)

NGA LORI HOXHA TEK KIDA/ E kthyer në veshjen më “in” kanatjera që bëri “XING” vajzat e showbizzit (FOTOT)

Shumë vajza nga showbizzi synojnë të vishen bukur dhe veçantë ndyshe nga të tjerat. Në disa prej veshjeve të tyre rastësia i çon ato të kenë një detaj apo një veshje të njëjtë.

Së fundmi ka dalë në modë kanaterja pak e shkurtër  ose “Crop Top” që vjen në formë “V-je”  e cila mund të ndyshojë nga ndonjë detaj i vogël ppërpara. Disa prej vajzave të showbozzit janë parë në televizione dhe në rrjete soviale me këtë veshje duke ndryshuar vetëm ngjyra.

Këto kanatiere ose “Crop Top-e” ndryshe janë të brandit ” Dionlee” dhe kishtojnë 543 €.

Alpegossip. al ju sjell fotot e vajzave duke filluar nga Lori Hoxha e deri tek Kida dhe ju lë ju të vendosni se kush duket më bukur.