NUK DO TA BESONI! Jemi të sigurt që kjo veshje e Oriolës kushton aq sa pushimet e saj! (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI! Jemi të sigurt që kjo veshje e Oriolës kushton aq sa pushimet e saj! (FOTO)

NUK DO TA BESONI! Jemi të sigurt që kjo veshje e Oriolës kushton aq sa pushimet e saj! (FOTO)

Oriola Marashi, modelja bukuroshe shqiptare është një personazh tepër i njohur dhe i ndjekur nga publiku.

Ajo arrin të tërheqë gjithnjë vëmendjen e të gjithëve me fotot dhe videot e bukur dhe provokuese që poston.

Së fundmi, bukuroshja ka ndarë me fansat e saj një foto ku duket e veshur tepër seksi teksa shijonte pushimet në Spanjë.

Mirëpo ajo që na tërheq më shumë vëmendjen është veshja super e shtrenjtë që Oriola mban.

Sipas profilit të Instagramit ”What They Wearin” modelja bukuroshe shfaqet e veshur me një bluzë të shkurtër nga ”House of CB” e cila kushton 104€, një xhaketë nga ”Missguided” që kushton 95€, një kapele nga ”Top Shop” që kushton 20€ dhe një ÇANTË ”DIOR” që kushton plot 2600€.

Pra mesa shohim, Oriola ia ka dalë të krijojë një blancë mes çmimeve të veshjes së saj por gjithsesi në fund të fundit prap shuma përfundimtare e harxhuar për këtë look shkon 2819€.

Lirë apo jo? /AlpeGossip.al