E pyesin për gjininë e fëmijës, Emina jep përgjigjen që askush se priste! – AlpeGossip
E pyesin për gjininë e fëmijës, Emina jep përgjigjen që askush se priste!

E pyesin për gjininë e fëmijës, Emina jep përgjigjen që askush se priste!

Modelja Emina Cunmulaj është në pritje të fëmijës së saj të dytë, por gjininë ende nuk e ka zbuluar.
Interesimit të fansave të saj për gjininë e fëmijës Emina i është përgjigjur me një koment që nuk pritej përmes një lidhje live në rrjete sociale.

“Nuk e dimë gjininë. Unë dhe bashkëshorti kemi vendosur që ta mësojmë këtë ditën që do të lindë. Nuk është aq e thjeshtë por për ne e rëndësishme është që të jetë fëmijë i shëndetshëm”.

Megjithatë Emina nuk e ka fshehur dëshirën të ketë një vajzë të dytë pas Ella Farias. “Vajzat janë lumturia e prindërve. Djali ikën me nusen kurse vajza kurrë nuk i lë prindërit vetëm” –u shpreh modelja e njohur, e cila është në javët e fundit të shtatzënisë.