“ME KEISIN…”/ Krist Aliaj flet për ish-banoren e BBV2: Portreti që i bëra në shtëpi… – AlpeGossip
“ME KEISIN…”/ Krist Aliaj flet për ish-banoren e BBV2: Portreti që i bëra në shtëpi…

“ME KEISIN…”/ Krist Aliaj flet për ish-banoren e BBV2: Portreti që i bëra në shtëpi…

I ftuar në “Artkand” ish banori i Big Brothet Vip2, Kristi ka folur për pasionin e tij, pikturën, por jo vetëm.

I pyetur në lidhje me Keisin, këngëtaren më të cilën pati dhe një raport më të afërt brenda shtëpisë së BB, ai tha se tashmë nuk kanë asnjë kontakt me njëri-tjetrin.

“Portreti që i bëra Keisit, më doli shumë nga shpirti, dhe ishte reflektim i situatës aty brenda, se si e shihja unë Keisin.”

Gazetarja: Vazhdoni t’i ruani marrëdhëniet, apo tashmë nuk keni komunikuar?

“Jo, nuk kam fare komunikim me të”, tha Kristi.