PËR GOCAT! 9 veshje dhe aksesorë që s’duhet t’ju mungojnë asnjëherë në garderobë sipas Rosie Huntington – AlpeGossip
PËR GOCAT! 9 veshje dhe aksesorë që s’duhet t’ju mungojnë asnjëherë në garderobë sipas Rosie Huntington

PËR GOCAT! 9 veshje dhe aksesorë që s’duhet t’ju mungojnë asnjëherë në garderobë sipas Rosie Huntington

Rosie Huntington-Whiteley është një nga ikonat më të famshme të stilit të kësaj dekade, dhe ajo na jep “veshjen e ditës” thuajsë çdo ditë përpara pasqyrës. Supermodelja ka një koleksion me elementë veshjesh që mund të vishen për dekada me radhë e përsëri janë në modë. Ajo ndjek trendet, por edhe investon në artikuj që mbeten gjithnjë “klasiket”. Më poshtë, Who What Wear ka renditur 9 veshje dhe aksesorë pa të cilat Rosie nuk bën dot.

#1 – Xhaketë bezhë

9 veshje dhe aksesorë që s'duhet t'ju mungojnë

#2 – Fustan i zi trecereksh

9 veshje dhe aksesorë që s'duhet t'ju mungojnë

#3 – Një rrip lëkure

9 veshje dhe aksesorë që s'duhet t'ju mungojnë

#4 – Këpucë të sheshta

9 veshje dhe aksesorë që s'duhet t'ju mungojnë

#5 – Streçe të zeza

9 veshje dhe aksesorë që s'duhet t'ju mungojnë

#6 – Bizhuteri “zinxhir”

9 veshje dhe aksesorë që s'duhet t'ju mungojnë

#7 – Një këmishë e bardhë

9 veshje dhe aksesorë që s'duhet t'ju mungojnë

#8 – Kanatjere/bodysuit (në disa ngjyra)

9 veshje dhe aksesorë që s'duhet t'ju mungojnë

#9 – Pulovër gri

9 veshje dhe aksesorë që s'duhet t'ju mungojnë