DONI TË NDRYSHONI LOOK? 10 prerje që do t’ju bëjnë të kërkoni flokë të shkurtër – AlpeGossip
DONI TË NDRYSHONI LOOK? 10 prerje që do t’ju bëjnë të kërkoni flokë të shkurtër

DONI TË NDRYSHONI LOOK? 10 prerje që do t’ju bëjnë të kërkoni flokë të shkurtër

Dëshira për të patur flokë të shkurtër, që s’të shpenzojnë kohë dhe qëndrojnë gjithë kohës të rregullt na kap shpesh, sidomos në këtë periudhë. Gjithsesi, shumë prej nesh s’e kanë marrë ende guximin të heqin dorë nga flokët e gjatë për një prerje flokësh “pixie”.

Ky model të bën sa unike, sensuale, aq edhe të guximshme dhe stil! Prerjet dhe stilimet që do të shihni më poshtë do t’ju bëjnë të kuptoni se flokët e shkurtër janë po aq femëror sa të gjatët dhe mbi të gjitha: s’ngjani me askënd!

1. Kris Jenner

10 prerje që do t'ju bëjnë të kërkoni flokë

2. Jennifer Lawrence

10 prerje që do t'ju bëjnë të kërkoni flokë

3. Halsey

10 prerje që do t'ju bëjnë të kërkoni flokë

4. Charlize Theron

10 prerje që do t'ju bëjnë të kërkoni flokë

5. Michelle Williams

10 prerje që do t'ju bëjnë të kërkoni flokë

6. Rihanna

10 prerje që do t'ju bëjnë të kërkoni flokë

7. Jourdan Dunn

10 prerje që do t'ju bëjnë të kërkoni flokë

8. Bella Hadid

10 prerje që do t'ju bëjnë të kërkoni flokë

9. Zoë Kravitz

10 prerje që do t'ju bëjnë të kërkoni flokë

10. Janelle Monáe

10 prerje që do t'ju bëjnë të kërkoni flokë

Burimi: Glamour