Plas sherri midis Erik Fullanit dhe Noizyt? Zbulohet detaji në Instagram që futi “xixat” midis shokëve të ngushtë – AlpeGossip
Plas sherri midis Erik Fullanit dhe Noizyt? Zbulohet detaji në Instagram që futi “xixat” midis shokëve të ngushtë

Plas sherri midis Erik Fullanit dhe Noizyt? Zbulohet detaji në Instagram që futi “xixat” midis shokëve të ngushtë

Ata shfaqeshin gjithnjë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe dilnin kudo bashkë.
Erik Fullani gjithnjë është parë nga publiku si krahu i djathtë i reperit Noizy, por kjo gjë me sa duket ka ndryshuar.

Për disa kohë ata i bënë “Unfollow” në rrjetin social Instagram në llogaritë personale dhe shkaku nuk u zbulua.

Ndër të tjera, Fullani ka kohë që nuk shihet në shoqërinë e mikut të tij dhe arsyeja nuk dihet.

Ngacmimet e tyre në rrjetet sociale u bënë të shpeshta për një farë kohe dhe morën të gjithë vëmendjen e mediave rozë.