Blendi Fevziu “rreth e qark” GLOBIT! Shihni 100 vendet ku ka shkelur gazetari (FOTO) – AlpeGossip
Blendi Fevziu “rreth e qark” GLOBIT! Shihni 100 vendet ku ka shkelur gazetari (FOTO)

Blendi Fevziu “rreth e qark” GLOBIT! Shihni 100 vendet ku ka shkelur gazetari (FOTO)

Që Blendi Fevziu pëlqen udhëtimet, këtë tashmë e dinë të gjithë.

Por që Blendi ka bërë një tur pothuajse rreth gjthë botës, duket në fakt si një ëndërr e bërë realitet.

Ai ka qenë gjithnjë bujar dhe ka postuar shumë imazhe në Instagramin e tij.

Duke filluar që nga Europa, Amerika, Azia dhe deri në Afrikë, deri tani Blendi ka arritur të koleksionojë në memorien e tij pamje nga rreth 100 vende të planetit tokë që është një pasuri e jashtëzakonshme.

Edhe duhet thënë se janë pamje të mahnitshme dhe që për shumicën e shqiptarëve janë një ëndërr shumë e madhe.

Për më tepër mund të ndiqni galerinë që shoqëron këtë lajm.