Dikur ishte një “bullafiq” por sot një nga djemtë më SEKSI! A e gjeni dot personazhin në FOTO? – AlpeGossip
Dikur ishte një “bullafiq” por sot një nga djemtë më SEKSI! A e gjeni dot personazhin në FOTO?

Dikur ishte një “bullafiq” por sot një nga djemtë më SEKSI! A e gjeni dot personazhin në FOTO?

Ai jo vetëm na tregoi veten si dukej i vogël, por edhe sapo dha një mesazh për të gjithë të rinjtë. Është rikthyer shumë pas në kohë dhe ka ndarë me ndjekësit këtë foto të shkëputur nga arkivat e tij. Në imazhin e publikuar duket Trimi, i njohur si Capital T, në vitin 2005. Që atëherë ai ndodhej në studio gjë që tregon sa i apasionuar pas muzikës është.

”2005…Kurr mos hiqni dorë prej andrrave se nëse punoni për to në ni formë apo tjetrën kan me u realizu”, është shprehur reperi nga Kosova.