Projekti po merr jetë: Çfarë po kurdisin së bashku Ermali, Elvana dhe Almeda? (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Projekti po merr jetë: Çfarë po kurdisin së bashku Ermali, Elvana dhe Almeda? (FOTO+VIDEO)

Projekti po merr jetë: Çfarë po kurdisin së bashku Ermali, Elvana dhe Almeda? (FOTO+VIDEO)

Pak kohë më parë, Ermal Mamaqi udhëtoi drejt Stambollit për të diskutuar me aktorin turk Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazin, detajet mbi projektin e tyre më të ri. Përmes një fotoje në “Instagram”, ata treguan se pas “kafes” turke fshihet një projekt ndërkombëtar.

Mesa duket puna ka nisur dhe xhirimet po mbahen jashtë Shqipërisë për filmin më të ri. Përse postimeve në “Instagram”, Ermal Mamaqi dhe Almeda Abazi, tregojnë se ndodhen në Nice të Francës.

Mirëpo, dyshohet se pjesë e projektit është edhe këngëtarja Elvana Gjata, e cila ndoqi të njëjtin itenerar udhëtimi me çiftin turk. Almeda dhe Elvana, postuan nga i njëjti bar në Vienë, duke ngritur dyshimet nëse Elvana, e cila ka mbaruar studimet për regji teatri, do të jetë pjesë e filmit.

Video e postuar nga Almeda Abazi

 

Video e postuar nga Elvana Gjata

S’na mbetet gjë tjetër veçse të presim se çfarë suprize na kanë rezervuar Almeda, Elvana dhe Ermali.