GATI PËR 2019/ Aurela Hoxha shfaqet më seksi se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
GATI PËR 2019/ Aurela Hoxha shfaqet më seksi se kurrë (FOTO)

GATI PËR 2019/ Aurela Hoxha shfaqet më seksi se kurrë (FOTO)

Aurela Hoxha ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqet shumë joshëse në fustanin e zi.

Modelja gjendej në një lokal, ku ka marrë një pozë provokuese veshur me fustanin e zi, i cili i vinte në pah gjoksin.

“Duke pritur 2019-ën”, ka shkruar ajo mbi foto, duke marrë shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve të saj.

View this post on Instagram

waiting 2❤️19 like…

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on