Jo më si dikur! Nis trendy më i ri i vajzave të ekranit: Fustanin dhe tualetin i kemi vetë… (FOTO) – AlpeGossip
Jo më si dikur! Nis trendy më i ri i vajzave të ekranit: Fustanin dhe tualetin i kemi vetë… (FOTO)

Jo më si dikur! Nis trendy më i ri i vajzave të ekranit: Fustanin dhe tualetin i kemi vetë… (FOTO)

Pas Alessia Marcuzzi-t që veshi pantallonat e burrit, edhe në Shqipëri do kemi raste kur vajzat e ekranit do testojnë veten. Albana Osmani ka postuar një foto ku thotë se është lyer vete dhe fustanin e ka veshur nga dollapi i saj në shtëpi.

Jo se po varfërohet gardëroba e Top Channel, por sicc ndodh me çdo model apo trend, e bën dikush dhe pastaj ne e dimë vetë. Thjeshtësia mbi të gjitha sot është luks, kur të gjithë po jetojnë si VIP-a. Albana duket shumë bukur.