NXEHET RRJETI/ Velinat shkëmbejnë në emision “PUTHJEN” e ndaluar (FOTO) – AlpeGossip
NXEHET RRJETI/ Velinat shkëmbejnë në emision “PUTHJEN” e ndaluar (FOTO)

NXEHET RRJETI/ Velinat shkëmbejnë në emision “PUTHJEN” e ndaluar (FOTO)

Emisioni i njohur investigativ ‘Stop’ në tv Klan këtë sezon të ri nisi me ndryshime.

Vendin e balerinës Aulona Limani e cila vinte nga Maqedonia e zuri Enisa Koleci modele e njohur.

Enisa ka marr pjesë në “Miss Shqipëria 2019” dhe tani e shohim në mbrëmje përkrahë Oni Shkjaut në “Stop”.

Por mesa duket mes kolegëve qenka krijuar një miqësi e fortë aq sa nuk kursehen të publikojnë puthjet në buzë me njëra tjetrën, mbushur me emoji zemrash.

Në një foto të publikuar në rrjete sociale, Oni Shkjau nuk ka nguruar të ndajë pozën provokuese, ku bashkë me kolegen e saj shkëmbejnë puthjen ‘e ndaluar’.