E morët vesh?! Elvana Gjata dhe Ledri Vula kanë surprizën e madhe për ne – AlpeGossip
E morët vesh?! Elvana Gjata dhe Ledri Vula kanë surprizën e madhe për ne

E morët vesh?! Elvana Gjata dhe Ledri Vula kanë surprizën e madhe për ne

Ledri Vula dhe Elvana Gjata do të vijnë me një duet për herë të parë.

Kjo këngë mes Ledrit dhe Elvanës pritet të lançohet gjatë muajve të vazhdim dhe besohet se do jetë një nga hitet e këtij viti.

Detaje të tjera nuk janë zbuluar përpos faktit se fansat më në fund do ta dëgjojnë një këngë duet nga dy emrat më të njohur të skenës.

Elvana Gjata ka qenë shumë aktive këtë vit me organizimin e koncertit recital dhe publikimin e albumit “3EP”, me këngë shqip.