SUPER ATMOSFERA/ Video-t familjare të VIP-ave që sollën shpirtin e festave! – AlpeGossip
SUPER ATMOSFERA/ Video-t familjare të VIP-ave që sollën shpirtin e festave!

SUPER ATMOSFERA/ Video-t familjare të VIP-ave që sollën shpirtin e festave!

Këtë fundviti, teksa atmosfera e festave afrohet duket se Rezarta Shkurta ka marrë në dorë të krijojë kujtime të paharrueshme për shumë nga familjet e VIP-ave tanë.

Siç të gjithë e dimë tashmë, Rezarta prej kohësh ka nisur një biznes të sajin që mesa duket po rezulton tepër i shuksesshëm Aq i suksesshëm sa që edhe familjet e famshme shqiptare ja kanë besuar asaj krijimin e kujtimit më të bukur të vitit.

Të mbushura me atmosferë Krishtlindjesh, bukuroshja që tashmë duket se ka hequr dorë nga muzika, arrin të montojë video fantastike të VIP-ave tanë që le ta themi, të gjithë i kemi zili.

Të buzëqeshur, të lumtur dhe duke shijuar periudhën më të bukur të vitit, Rezarta na paraqet portretet më të ëmbla familjare. Më poshtë, ne do tju paraqesim disa nga videot që biznesmenia ka krijuar për personazhet e ekranit shqiptar. /AlpeGossip.al

Elita Rudi, Gjiko dhe Zëri

Xhensila, Besi dhe Ajka

Rudina Dembacaj dhe Viktoria