BËHUNI GATI/ Ja dasmat e të famshmëve shqiptarë që do të mbahen gjatë 2019: Nga Armina… (FOTO) – AlpeGossip
BËHUNI GATI/ Ja dasmat e të famshmëve shqiptarë që do të mbahen gjatë 2019: Nga Armina… (FOTO)

BËHUNI GATI/ Ja dasmat e të famshmëve shqiptarë që do të mbahen gjatë 2019: Nga Armina… (FOTO)

Viti që lamë pas pati shumë lajme të bujshme nga bota e showbiz-it: Lidhje të reja, martesa dhe ndarje.

Por edhe 2019-ta duket se ka rezervuar disa dasma të rëndësishme, që me siguri të gjithë mezi po i presim.

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

 

 

Zaimina Vasjari

 

Blero Muharremi dhe Afrona Dika

 

Erik Lloshi