“NJERËZ TË TRASHË”/ Kejsi nxehet keq me fansat dhe tregon qëndrimin ndaj Stresit (FOTO) – AlpeGossip
“NJERËZ TË TRASHË”/ Kejsi nxehet keq me fansat dhe tregon qëndrimin ndaj Stresit (FOTO)

“NJERËZ TË TRASHË”/ Kejsi nxehet keq me fansat dhe tregon qëndrimin ndaj Stresit (FOTO)

Ditë më parë Stresi u arrestua nën akuzën e armëve pa leje dhe posedimit të drogës.

Gjithashtu gjatë arrestimit në ambjentet e hoteli policia deklaroi se ai shoqërohej nga një vajzë 20 vjeçare me inicale P.Ç.

Fare mirë dallohej se nuk bëhej fjalë për të fejuarën e tij por për dikë tjetër.

Kështu gjithë vëmendjq u përqëndrua tek Kejsi e cila mesa duket qenka nxehur keq me fansat e saj.

Përmes postimeve në Instagram ajo deklaroi se mbështeste familjen e Stresi, të cilët ishin ftuar për të folur rreth çështjes në televizionin News24.

“Ju dua shumë”, kishte shkruar ajo krahas fotos së tyre.

Mesa duket fansat kanë “shpërthyer” në kritika për faktin se ajo mbështet të fejuarin dhe Kejsi nuk ka duruar më. Ajo ka pulbikuar një foto ku shprehet një herë e mirë për qëndrimin që mban për këtë çështje duke ua “mbyllur gojën” të gjithëve.