PAS HITIT ”IDEAL”/ Rina Balaj vazhdon karrierën e saj drejt tregut ndërkombëtar – AlpeGossip
PAS HITIT ”IDEAL”/ Rina Balaj vazhdon karrierën e saj drejt tregut ndërkombëtar

PAS HITIT ”IDEAL”/ Rina Balaj vazhdon karrierën e saj drejt tregut ndërkombëtar

Reperja Rina Balaj është një emër shumë i dëgjuar në estradën shqiptare. Ndonëse në një moshë të re, Rina është tepër e suksesshme dhe e pëlqyer nga publiku.

Kënga e saj me e fundit është “Ideal” në bashkëpunim me Koston. Ky bashkëpunim u kthye në hitin e saj veror dhe sot numëron pothuajse 7 mijë klikime në Youtube.

Pas suksesit të këngës në fjalë, Rina përmes një postimi në Instastory, ka shprehur se ekziston mundësia që të bëjë një bashkëpunim ndërkombëtar. “Bashkëpunim ndërkombëtar?”,- ka shkruar reperja, pa dhënë informacion të mëtejshëm. Mbetet për t’u parë se ç’po planifikon Rina.