“DO TË KAP ME SHPULLA”/ Degjeneron debati në “Përputhen”, Fatjoni çohet të godasë Arjonin (VIDEO) – AlpeGossip
“DO TË KAP ME SHPULLA”/ Degjeneron debati në “Përputhen”, Fatjoni çohet të godasë Arjonin (VIDEO)

“DO TË KAP ME SHPULLA”/ Degjeneron debati në “Përputhen”, Fatjoni çohet të godasë Arjonin (VIDEO)

Një ngjarje e paprecedentë ndodhi sot në studion e “Për’Puthen”. Teksa ishin duke biseduar, Arjoni iu drejtua me tone të larta Fatjonit duke i thënë, “boll mër shok se po flas”, ndërkohë Fatjoni u ngrit për të goditur Arjonin.

Arjoni: Jemi 10 përpara dhe nuk kuptohemi më.
Fatjoni: Ti nuk kupton veten.
Arjoni: Boll mër shok se po flas, do të kap shpulla po të them.

Më pas Fatjoni u lagua nga studio pasi ishte tepër i tensionuar për të qëndruar ende. Ndërsa Arjoni vijoi të qëndrojë ende pasi këtë të martë do të transmetohet takimi mes tij dhe Anës.

Moderatorja Bora Zemani sqaroi se Fatjoni është larguar nga studio, ndërsa një vendim nga produksioni për incidentin e ndodhur do të jepet të enjten.