DIVORCI I BUJSHËM MEDIATIK/ Martohet për së DYTI bashkëshorti politikanes shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
DIVORCI I BUJSHËM MEDIATIK/ Martohet për së DYTI bashkëshorti politikanes shqiptare (FOTO)

DIVORCI I BUJSHËM MEDIATIK/ Martohet për së DYTI bashkëshorti politikanes shqiptare (FOTO)

Ish-Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga dhe dentisti, Astrit Kuçi janë ndarë që një kohë.

Pas ndarjes, Astriti po shijon lidhjen e fundit me Donika Selimin i cili mbrëmë edhe është martuar.

Në bazë të disa fotografive, shihet se çifti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni private.

Ndryshe, Atifete Jahjaga ka qenë presidente e Kosovës për pesë vite të plota, nga viti 2011 deri më 2016.