“U MAHNITA NGA B*THËT E TIJ”/ Roza Lati takon grimierin e motrave Kardashian (FOTO) – AlpeGossip
“U MAHNITA NGA B*THËT E TIJ”/ Roza Lati takon grimierin e motrave Kardashian (FOTO)

“U MAHNITA NGA B*THËT E TIJ”/ Roza Lati takon grimierin e motrave Kardashian (FOTO)

Ariel Tejada është make up artisti i njohur i familjes së Kardashian. Ai prej disa ditësh ndodhet në Shqipëri ku i bëri suprizë shoqes së ngushtë Anxhelinës.

Moderatorja e njohur Roza Lati ka publikuar disa foto ku shihet krah Arielit ,mesa shohim ajo qenka e emocionuar nga ky takim dhe nuk ka nguruar ta shpërndajë me ndjekësit në rrjetin social Instagram

Sot takova grimierin i Kardashians. Por me shume sesa me u mahmit me ate si personazh… u mahmita me vithet e tij…. oh my God”: shkruan moderatorja në foton e publikuar/.