PAS NDARJES NGA DJALI I BECKHAM/ Aktorja lidhet me modelen e Playboy (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA DJALI I BECKHAM/ Aktorja lidhet me modelen e Playboy (FOTO)

PAS NDARJES NGA DJALI I BECKHAM/ Aktorja lidhet me modelen e Playboy (FOTO)

Ajo bëri edhe më shumë bujë pas lidhjes së saj me djalin e David Beckham.

Por aktorja e njohur, vetëm 21 vjec e ka lënë pas krahëve atë histori dhe ka nisur një lidhje tjetër.

Por këtë herë me një vajzë.

Chloe Moretz, ka nisur një lidhje lesbike modelen 27-vjeçare, Kate Harrison.

Kjo e fundit është e njohur pasi ka pozuar edhe për revistën e të rriturve, Playboy.