Elvana shfaqet e veshur me të kuqe, “Doktori i Vipave” e ngacmon para të gjithëve: Moj belhollë… (FOTO) – AlpeGossip
Elvana shfaqet e veshur me të kuqe, “Doktori i Vipave” e ngacmon para të gjithëve: Moj belhollë… (FOTO)

Elvana shfaqet e veshur me të kuqe, “Doktori i Vipave” e ngacmon para të gjithëve: Moj belhollë… (FOTO)

Këngëtarja bukuroshe shqiptare, Elvana Gjata duket mjaft provokuese në fotografitë dhe videot e fundit të publikuar në “Instagram”. Ajo është shfaqur e gjitha, e veshur me të kuqe, duke filluar nga fustani, kapelja dhe deri te këpucët.

Adhuruesit e saj të shumtë duket se e kanë pëlqyer shumë, duke dhënë pëlqimet dhe komentet e pafundme.

Por nuk kanë qenë vetëm ata të cilët e kanë shfaqur simpatinë ndaj Elvanës, në videon e fundit ajo që na bëri përshtypje ishte dhe komenti i doktorit të Vipave Skerdi Farisë i cili i thoshte:

Tumankuqe moj belhollë, ma bën me sy ma bën me dorë”.

Mesa duket Skerdi është bërë nostalgjik duke parë Elvanën dhe i ka thurur disa vargje të një prej këngëve më të dëgjuara shqiptare./AlpeNews.al/