Xherdani “pushton” Instagramin/ Të habit me shprehjen e fytyrës së… (FOTO) – AlpeGossip
Xherdani “pushton” Instagramin/ Të habit me shprehjen e fytyrës së…  (FOTO)

Xherdani “pushton” Instagramin/ Të habit me shprehjen e fytyrës së… (FOTO)

Ky maçok i zbehtë pa flokë po pushton internetin falë shprehjes së tij të përhershëm të fytyrës.

 Pesëvjeçari Xherdan, një maçok Sphynx, që jeton në Zvicër me pronaren e tij Sandra Filippi, 45 vjeçe, ka një fytyrë që nuk pëlqehet nga shumë vetë.

Por jo nga Sandra, e cila tha se Xherdan i ‘vodhi zemrën’ sapo e e pa dhe menjëherë e kërkoi për adoptim në internet.

Xherdan ka më shumë se 5.000 ndjekës, të cilët janë të mahnitur nga pamja e tij unik