Pasi i "mori" emisionin, Nevina Shtylla tregon marrëdhënien e saj me Floriana Garon: Ne kemi një... - AlpeGossip
Pasi i “mori” emisionin, Nevina Shtylla tregon marrëdhënien e saj me Floriana Garon: Ne kemi një…

Pasi i “mori” emisionin, Nevina Shtylla tregon marrëdhënien e saj me Floriana Garon: Ne kemi një…

Nevina Shylla është një ndër vajzat më simpatike në ekranin shqiptar. Së fundmi ajo është komentuar shumë dhe shkak për këtë është bërë pikërisht zëvendësimi i saj me Florjana Garon në emision “Jo vetëm modë”.

E ftuar në emisionin “In Style” në IN Tv, moderatorja është pyetur nga Sara lidhur me marrëdhëniet që ka me ish-moderatorën e “Jo vetëm modë”, por edhe me risitë që ka sjell Nevina.

Moderatorja u shpreh se ndryshimi që u bë ishte një ndryshim i drejtë i cili ka sjellë një frymë të re duke zënë vendin e saj në “Jo vetëm modë” dhe jo vendin e Florianës.

Ndërsa lidhur me marrëdhënien e saj me Florianën, Nevina është shprehur se me Florianën ka pasur një miqësi të mëparshme, jo një miqësi e ngushtë, por një njohje dhe një marrëdhënie korrekte.